We-Vibe Bloom

Wibrujące kulki gejszy We-Vibe Bloom pozwolą Ci jednocześnie odczuwać przyjemność i zadbać o swoje zdrowie - seksualne i nie tylko. Oddziałują na słynne mięśnie Kegla. Dlaczego są tak ważne? Podtrzymują bowiem kobiecą miednicę. Znajdują się na jej dnie i wpływają na wiele aspektów funkcjonowania. Odpowiednio zadbane, zapewniają doznania seksualne na wysokim poziomie. Zapobiegają też dolegliwościom związanym z pęcherzem moczowym - głównie nietrzymaniu moczu.

KUP TERAZ
To normalne, że wraz z wiekiem następuje osłabienie mięśni Kegla. Może się tak stać również z powodu regularnego trenowania - podnoszenia ciężarów, crossfitu, trampolin lub biegania. Można jednak ustrzec się lub częściowo odwrócić negatywne konsekwencje - po prostu ćwicząc tę grupę mięśni. W sklepach erotycznych online znajdziesz akcesoria, które nie tylko dbają o Twoją rozkosz, ale i o Twoje narządy, takie jak omawiane kulki gejszy.

Wibrujące kulki gejszy We-Vibe Bloom

Wywodzące się z IV wieku z Japonii kulki waginalne umożliwiają przyjemny trening mięśni Kegla. Z połączenia dawnych tradycji i nowoczesnych technologii powstały wibrujące kulki gejszy. Ponieważ prozdrowotne działanie tego gadżetu możliwe jest jedynie w ruchu, wibracje ułatwiają cały proces. Kulki gejszy We-Vibe to wersja innowacyjna, którą można dostosować do stopnia wytrenowania. Zawiera wibrującą bazę oraz trzy kulki dopochwowe o różnej wadze. We-Vibe Bloom stawia na indywidualną wygodę - przyjemny, automatyczny trening wykonujesz za pomocą pilota.

Jak używać We-Vibe Bloom?

Wspaniały komfort użytkowania kulek gejszy We-Vibe możliwy jest dzięki materiałom i łatwości czyszczenia. Silikon medyczny, z jakiego wykonano wibrujące kulki gejszy We-Vibe Bloom, jest delikatny w dotyku i nie powoduje podrażnień. Gadżet można myć wodą z mydłem antybakteryjnym, bez obaw o uszkodzenie. We-Vibe Bloom jest bowiem wodoodporny.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Specyfikacja

Sklepy z zabawkami dla dorosłych oferują te piękne wibrujące kulki gejszy w kolorze koralowym w cenie adekwatnej do jakości. Dołącz do kobiet, które dbają o swoją sprawność seksualną i mają na temat kulek wyrobione opinie!

MATERIAŁ

silikon medyczny bez dodatku ftalanów

WAGA

1. baza wibrująca - 35 g; 2. trzy kulki o różnej wadze (10 g, 30 g, 45 g)

WYMIARY

długość całkowita 8,5 cm, średnica: 3 cm

PROGRAMY WIBRACJI

10

ŁADOWANIE

USB (kabel załączony do opakowania)

WODOODPORNOŚĆ

tak
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU