We Vibe Bond

Satysfakcja z życia seksualnego jest niezwykle istotnym elementem niemalże każdej relacji. Odpowiedni gadżet erotyczny może skutecznie poprawić jakość stosunku i zapewnić pełnię wrażeń po obu stronach. We Vibe Bond to wibrujący pierścień na penisa, dzięki któremu doznanie seksualne staną się jeszcze intensywniejsze, przyjemniejsze i dłuższe.
KUP TERAZ

We Vibe Bond - dlaczego warto?

Dzisiaj wibratory już nie są tylko produktem kurzącym się przez lata na półkach sex-shopów. O potrzebie odczuwania większej przyjemności w sferze intymnej w końcu zaczyna mówić się głośno. Ponad ⅓ osób współżyjących, wykorzystuje od czasu do czasu gadżety erotyczne w celu urozmaicenia stosunków seksualnych. We Vibe Bond to wibrator, który jest w stanie sprawić przyjemność zarówno mężczyźnie, jak i jego partnerce. Obopólne korzyści powodują, że jakość doznań seksualnych nabiera innego wymiaru.

Jak działa We Vibe Bond?

Pierwsze doświadczenia z gadżetami erotycznymi zazwyczaj warunkują nasze późniejsze nastawienie do kwestii przeżywania intymnych uniesień z pomocą innych urządzeń. Dlatego tak ważne jest, aby zdecydować się na produkt, który nie rozczaruje, a od razu będzie w stanie urozmaicić życie seksualne. We Vibe Bond działa na zasadzie drgań. Po umieszczeniu pierścienia u nasady penisa, można rozpocząć zdalne sterowanie sprzętem, dopasowując poziom wibracji i ich intensywności do swoich potrzeb. Można używać go z prezerwatywami czy lubrykantem na bazie wody - w zależności od własnych preferencji.

Wyższy wymiar przyjemności

Niewielkie wymiary urządzenia, aż 10 trybów pracy, wodoodporność, subtelny design, a także opcja zdalnego korzystania ze sprzętu - to właśnie czynniki warunkujące najwyższą jakość doznań. Warto dbać o swój komfort i możliwość przeżywania stosunku z pełną satysfakcją. Otwarte mówienie o swoich potrzebach seksualnych i korzystanie z dogodności gadżetów erotycznych, może nie tylko nadać intymnym zbliżeniom innego wymiaru, ale również znacząco wpłynąć na ogólną poprawę relacji z drugą połówką.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU