We-Vibe Ditto

Analne przyjemności są wciąż dla wielu tematem tabu, a na ich temat są różne opinie. Jednak wiele z nas ceni sobie ten rodzaj stymulacji. Jeśli jeszcze nie próbowałeś - warto. Masowanie stref analnych potrafi wznieść orgazm na wyżyny przyjemności. Dlatego właśnie powstał We-Vibe Ditto - korek analny z wibracjami. Sklepy erotyczne, zwłaszcza online, są otwarte na różne oblicza seksu, więc możesz go nabyć w korzystnej cenie właśnie tam. Dzięki ulubionemu programowi drżeń oraz bezpiecznej podstawie korka możesz korzystać ze wspaniałej zabawy bez ręcznego kontrolowania.
KUP TERAZ
We-Vibe korek analny z wibracjami - nowy poziom doznań To właśnie go wyróżnia - po pierwsze: nieograniczona ilość programów wibracyjnych, a po drugie: konkurencyjny kształt. Zaczynając od końca (przecież tak właśnie lubimy), podstawa jest większa niż w innych korkach analnych - z wibracjami czy bez. Ułatwia to stosowanie i zapobiega przedostaniu się całego gadżetu do środka. A co z tymi wibracjami?

Sterowanie telefonem

Podstawowe funkcje We-Vibe korka analnego z wibracjami obejmują 10 trybów wibrowania. Ale czytaj dalej - możesz zainstalować aplikację We-Connect, dzięki której wykreujesz dowolne tryby! W ten sposób da się również zdalnie sterować całym urządzeniem. Jeśli Twój partner jest daleko stąd, może zyskać kontrolę nad Twoją przyjemnością za pomocą telefonu!

Jak używać korek analny z wibracjami We-Vibe Ditto?

W tej cenie otrzymujesz starannie wykonany produkt z dobrej jakości materiałów. We-Vibe Ditto korek analny z wibracjami został wykonany z silikonu medycznego. Jest to materiał bezpieczny dla zdrowia, ale pamiętaj, żeby stosować do zabawy jedynie wodne lubrykanty. Te na bazie silikonu mogą go uszkodzić. Odpowiedni produkt możesz kupić w sklepie z akcesoriami dla dorosłych. Aby zachować higienę użytkowania i własne bezpieczeństwo, myj gadżet przed i po igraszkach. Ta wersja korka analnego z wibracjami jest wodoodporna, więc bez problemu umyjesz go pod strumieniem wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego.
SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Specyfikacja

Postaw na maksimum przyjemności i jakość popartą opiniami użytkowników - zapraszamy na zakupy!

KOLOR

niebieski

MATERIAŁ

silikon medyczny bez ftalanów

WYMIARY

- szerokość podstawy: 33 mm

- szerokość korka: 32 mm

- długość podstawy: 68,45 mm

- długość urządzenia: 88,1 mm

ZASILANIE

akumulator litowo-jonowy, ładowanie: kabel USB (w zestawie), czas ładowania: ok. 90 min

czas działania (od pełnego naładowania)

do 2h

FUNKCJE

10+ trybów wibrowania, sterowanie aplikacją We-Connect

WODOODPORNOŚĆ

tak
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU