We-Vibe Melt

Gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością wśród par, które chcą odrobinę poeksperymentować lub ożywić swoje życie erotyczne. W zależności od tego, na jakie akcesorium się zdecydujesz, może ono bardziej stymulować kobietę lub mężczyznę. Nie brakuje także takich zabawek, które przyjemność dostarczą obu stronom jednocześnie. Jedna z propozycji dla pań to różowy masażer łechtaczki We-Vibe Melt. Dzięki niemu możesz urozmaicić swoje życie erotyczne w jeden z najprzyjemniejszych sposobów.
KUP TERAZ

We-Vibe Melt masażer łechtaczki – opinie

Masażer łechtaczki zachwyca użytkowniczki i zbiera same pozytywne opinie. Nie dość, że jest mały i praktyczny, to jeszcze wygląda bardzo estetycznie. Delikatny różowy kolor idealnie się nadaje dla Pań, które cenią sobie walory wizualne. Dodatkowo jakość wykonania świadczy o największej staranności i profesjonalizmie.

Jak działa We-Vibe Melt?

Masażer działa bez przerwy do dwóch godzin, a ładowany jest za pomocą akumulatora. Dzięki powietrznemu mechanizmowi jest w stanie jednocześnie zasysać i masować łechtaczkę, co zwiększa siłę doznań. Dzięki tej funkcji jest w stanie doświadczyć znacznie więcej przyjemności niż zwykłe urządzenia wibrujące. Wibracje w różnej intensywności i sile występują aż w 12 wariantach. Możesz zatem bez problemu dopasować możliwości sprzętu do swojego aktualnego humoru.

Aplikacja sterująca przyjemnością

Sterowanie przez aplikację? Czemu nie! To nowość, dzięki której Twój partner może decydować o sile wibracji z dowolnego miejsca. Wystarczy, że połączy się za pomocą aplikacji mobilnej We-Connect. To świetne rozwiązanie na erotyczne zabawy, kiedy jesteście daleko od siebie. Masażer łechtaczki We-Vibe Melt to idealny prezent dla was obojga. Bo jak wiadomo, spełniona i zaspokojona kobieta to spokojniejszy mężczyzna.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Użytkowanie

Wykonany z silikonu medycznego masażer We-Vibe Melt jest przyjemny w dotyku i łatwy w użytkowaniu. Możesz używać go pod wodą i stosować lubrykanty i żele nawilżające oparte na wodzie (inne środki mogą zniszczyć jego delikatną powłokę).

KOLOR

różowy

MATERIAŁ

silikon medyczny bez ftalanów

WYMIARY

12,6 x 2,4 x 1 cm

ZASILANIE

akumulator

ŁADOWANIE

kabel USB

FUNKCJE

różne tryby wibrowania z 12 poziomami intensywności obsługiwane, aplikacją We-Connect

WODOODPORNOŚĆ

tak
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU