We-Vibe Moxie

We-vibe Moxie masażer łechtaczki to gadżet, który na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wystarczy jeden rzut oka, aby upewnić się, że to zabawka erotyczna najwyższej jakości, która powstała z solidnego materiału i to przy zachowaniu doskonałego designu. We-vibe to dodatkowo jedna z nielicznych marek, które postawiły na indywidualizm i postanowiły pokazać, że gadżety erotyczne mogą różnić się od siebie, a zabawki przeznaczone dla kobiet nie muszą mieć jedynie podłużnego, fallicznego kształtu, aby były atrakcyjne i zapewniały doznania na najwyższym poziomie.
KUP TERAZ
Masażer łechtaczki We-Vibe to zabawka najwyższej jakości. Niech nie zwiedzie Cię jego niewielki rozmiar! Ten gadżet potrafi zdziałać naprawdę wiele i dostarczyć niezapomnianych przeżyć już podczas pierwszej zabawy. Ten masażer łechtaczki w całości wykonany jest z medycznego i przetestowanego silikonu. W związku z tym można myć go pod bieżącą wodą i jest niezwykle trwały. Ma hipoalergiczne właściwości, a sama struktura jest przemiła w dotyku, co tylko zachęca do zabawy.

We-Vibe Moxie - poręczny masażer łechtaczki

Największą zaletą tego produktu jest to, że stosować go można dosłownie przez cały dzień. Wszystko dzięki prostocie użycia. Zabawkę można umieścić w majtkach, tak aby masażer skierowany był na łechtaczkę, a klips przypięty był po zewnętrznej stronie bielizny. Dzięki szczelnej budowie masażer może być stosowany również pod wodą. We-Vibe Moxie masażer łechtaczki może pochwalić się również sporą mocą. Działać może nawet w 10 różnych trybach, tak, aby każda kobieta indywidualnie mogła dobrać sobie moc i częstotliwość wrażeń.

Użycie

Do zestawu dołączony jest pilot bezprzewodowy, który ułatwia zabawę. Sterowany może być również przez partnera z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji na smartfona. We-Vibe może być łączony z lubrykantem na bazie wody, który w żadnym stopniu nie szkodzi zabawce – unikaj za to nawilżenia na bazie silikonu, które może masażer uszkodzić.
SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Dane techniczne

Cena produktu jest adekwatna do jego wykonania i wysokiej jakości. Jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj opinie klientów w różnych sklepach z gadżetami erotycznymi.

KOLOR

niebieski

MATERIAŁ

silikon medyczny bez ftalanów

WYMIARY

9,2 x 6,4 x 3,6 cm

WAGA

380 g

ZASILANIE

akumulator litowo-polimerowy

ŁADOWANIE

kabel USB (dołączony do opakowania)

FUNKCJE

10 trybów wibrowania i aplikacja We-Connect
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU