We-Vibe Pivot

Czy kiedykolwiek korzystałeś z gadżetów erotycznych? To świetny sposób na rozgrzanie atmosfery w sypialni i zwiększenie doznań dla obojga partnerów. Jednym z ciekawszych sposobów, który zapewni maksymalną przyjemność zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, jest pierścień wibrujący na penisa. Jest łatwy w użytkowaniu i nie zajmuje wiele miejsca. Może stanowić element gry wstępnej lub stać się nieodłącznym kompanem łóżkowych igraszek. Jeśli Twoja partnerka już wcześniej chciała spróbować zabawek erotycznych, zaskocz ją i spraw niesamowitą przyjemność – i to dosłownie. Nakładka wzmocni Wasze doznania i wydłuży czas erekcji, dzięki czemu seks może być jeszcze bardziej intensywny i energiczny.
KUP TERAZ
Pierścień wibrujący na penisa We-Vibe to niepozorny dodatek o wielkiej mocy. Dzięki możliwości ustawienia aż 10 rodzajów wibracji, z łatwością dopasujesz je do Waszego nastroju. Do wyboru jest szybkość i natężenie, a jeśli masz ochotę, możesz ustawić je za pomocą aplikacji mobilnej We-Connect. Dodatkowo możesz pozwolić, aby to Twoja partnerka decydowała o sile natężenia i sprawianej Ci przyjemności. W sytuacji, kiedy nie będziecie mogli ze sobą spędzić wieczoru, Twoja druga połówka może przejąć kontrolę nad urządzeniem. Zasady są proste: Ty ubierasz pierścień, Ona ustawia siłę wibracji i stymulacje. To świetny sposób na radzenie sobie z brakiem bliskości, kiedy jesteście daleko od siebie.

We-Vibe – opinie

We-Vibe Pivot zbiera same pozytywne opinie. Dzieje się tak za sprawą wysokiej jakości produktu oraz niezawodności w sytuacjach, w których jest najbardziej potrzebny. Użytkownicy są zadowoleni z estetyki produktu, który jest ładny i elegancki. Zadowolenie budzi również możliwość jednoczesnego zaspokajania obojga partnerów i połączenia z aplikacją. Ten granatowy pierścień możesz nabyć w różnych erotycznych sklepach internetowych w adekwatnej do jakości urządzenia cenie. Półtorej godziny ładowania daje nawet dwie godziny niezapomnianych doznań.

Użytkowanie

Pierścień jest wodoodporny i można z niego śmiało korzystać podczas wspólnych kąpieli. Z pewnością nie pożałujesz! Używaj wyłącznie lubrykantów na bazie wody – silikonowe mogą go zniszczyć.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Parametry techniczne

KOLOR

granatowy

MATERIAŁ

silikon medyczny bez dodatku ftalanów

WYMIARY

7,1 cm x 3,1 cm

średnica wewnętrzna otworu: ok. 2,8 cm (może się rozciągać)

ZASILANIE

akumulator

ŁADOWANIE

kabel USB (dołączony do opakowania)

FUNKCJE

10 trybów wibrowania, aplikacja na telefon We-Connect

WODOODPORNOŚĆ

tak
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU