We-Vibe Rave

Fioletowy wibrator klasyczny We-Vibe Rave zapewnia długotrwałą przyjemność i wielokrotne orgazmy nawet najbardziej wymagającym kobietom. Jego kształt dostosowany jest do anatomicznej budowy ciała, a wyprofilowany uchwyt ułatwia utrzymywanie masażera w dłoni. Wibrator proponuje aż 10 programów pracy, a silnik wbudowany w urządzenie dobrze spisuje się podczas penetracji pochwy czy stymulacji łechtaczki.
KUP TERAZ

Całkowita długość wibratora We-Vibe Rave to 23 cm. Poprzez regulację głębokości penetracji można samodzielnie zdecydować o intensywności doznań. Wibracje rozchodzą się po całym urządzeniu, a czubek trzonu wyposażono w specjalny stymulator punktu G. Produkt odporny jest na wilgoć i zachlapania. Po użyciu wystarczy umyć go wodą z mydłem bądź preparatem do higieny akcesoriów erotycznych. Te znajdziesz w sklepie z gadżetami erotycznymi.

Jak używać wibratora?

Silniczek masażera We-Vibe uruchamiany jest dzięki przyciskom na wibratorze. Przy ich użyciu można włączać urządzenie, a także zmieniać tryb wibracji. Klasyczny, fioletowy wibrator We-Vibe może być sterowany także za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy pobrać na swój telefon oprogramowanie We-Connect, by kontrolować pracę masażera przez Internet. Aplikacja dostępna jest w GooglePlay i AppStore, a jej działanie przybliża film instruktażowy.

Co znajduje się w zestawie?

Wibrator We-Vibe Rave zapakowany jest w pudełko z instrukcją obsługi i ładowarką. Widoczna na stronie cena obejmuje ściereczkę do dezynfekcji oraz woreczek do przechowywania zabawki. Całość dołączona jest do zestawu.
SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

O produkcie

Odwiedzaj regularnie sklepy z gadżetami erotycznymi w poszukiwaniu nowości dla siebie. Ich celem jest bycie Twoim partnerem w rewolucji erotycznej i chęć, żeby oferowane zabawki pomagały Ci przekraczać kolejne granice rozkoszy. Wybierz swój wibrator, przeczytaj opinie zadowolonych użytkowników i szczytuj, jak nigdy wcześniej!

DŁUGOŚĆ

23 cm

ŚREDNICA

3,5 cm

TWORZYWO

silikon medyczny

ZASILANIE

akumulator

ŁADOWANIE

kabel USB

CZAS ŁADOWANIE

ok. 90 min

CZAS PRACY

ok. 2 godziny

WIBRACJE

10 programów

KOLOR

fioletowy

Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU