We-Vibe Sync - urządzenie na miarę Twoich pragnień

Wibrator We-Vibe Sync to dobrej klasy urządzenie wykonane z najwyższej jakości silikonu. Materiał jest odporny na uszkodzenia oraz wytrzymały, dzięki czemu sprzęt zachowa swój estetyczny wygląd oraz sprawne działanie przez długi czas. Całkowita długość produktu wynosi 7,48 cm, a wyposażenie w aż 7 trybów wibracji umożliwia zapewnienie użytkownikowi szeregu niepowtarzalnych doznań. Gadżet zasilany jest na akumulator, który charakteryzuje się niezwykłą wydajnością, co pozwala na jego 2-godzinne odtwarzanie na jednym naładowaniu.
KUP TERAZ
We-Vibe Sync to nowoczesne urządzenie działające w oparciu o zainstalowaną na smartfonie aplikację. To niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie nadzwyczajnych wrażeń erotycznych. Dołączony do wibratora pilot umożliwia sprawną zmianę trybu wibracji, a także jego intensywności. Akcesorium działa na odległość do 3 m, dzięki czemu partner może w swobodny sposób ustawić pożądane parametry.

Nowoczesny wibrator We-Vibe Sync

Urządzenie We-Vibe Sync cechuje wodoodporność, dzięki czemu można używać go w dowolnym miejscu. Co więcej, wykonanie z wolnego od szkodliwych substancji silikonu, zapewnia bezpieczeństwo jego użytkowania. Gadżet zapewnia stymulację łechtaczki bez użycia rąk, co zwiększa komfort jego zastosowania oraz wzajemnych zabaw z partnerem. Dzięki niemu stosunek nabierze zupełnie nowego znaczenia, a płynąca z niego rozkosz, zachęci do dalszych zabaw w sypialnianym zaciszu.

Zastosowanie gadżetu erotycznego We-Vibe Sync wprowadzi do związku odrobinę pikanterii oraz sprawi, że seks stanie się jeszcze bardziej ekscytującym przeżyciem. Wibrator perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu zapewnia nieziemską stymulację łechtaczki oraz punktu G, bez użycia rąk. Urządzenie umożliwia obojgu partnerom doświadczenie niesamowitych i intensywnych doznań, co wzbudza dodatkową chęć jego wypróbowania. Zachwycający, pobudzający o wyjątkowej stylistyce produkt, który warto mieć w swojej sypialni.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU