We-Vibe Tango X - wibrator zapewniający nieziemskie doznania

Wibrator We-Vibe Tango to produkt najwyższej jakości, wykonany z wysokogatunkowego silikonu + ABS. Długość urządzenia wynosi 9,98 cm, a jego średnica to 2,29 cm. Co więcej, produkt jest wodoodporny i cechuje go aż 7 trybów wibracji, dla jak najskuteczniejszego dopasowania do swoich potrzeb. Urządzenie zachwyca nie tylko swoim designem oraz precyzją wykończenia, ale również fantastycznym działaniem. Dzięki solidnym materiałom użytym do jego produkcji gadżet erotyczny wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Pozwala to na jego sprawne użytkowanie przez długi czas, co znacząco zwiększa opłacalność inwestycji.

We-Vibe Tango X zapewnia szereg niepowtarzalnych doznań, dzięki którym przeniesiesz się do krainy nadzwyczajnej rozkoszy. Produkt posiada ergonomiczny kształt i dwie końcówki, dzięki którym można uzyskać niesamowite rezultaty i niezapomniane erotyczne wrażenia.

KUP TERAZ

WE VIBE TANGO - OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź recenzje użytkowników We Vibe Tango.

We Vibe Tango doceniam przede wszystkim za siłę wibracji. Nie jest to zabawka spora, dlatego tym bardziej przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Przy tym wszystkim doskonale mieści się w torebce i nie wzbudza podejrzeń.

Sandra

Wygląda jak szminka, ale tak wspaniałej szminki jeszcze nie miałam! Mimo małego gabarytu wibruje niesamowicie mocno i ma 8 trybów wibrowania! Szczególnie uwielbiam bawić się nim w wannie.

Roksana

Jestem zaskoczona tym, że We Vibe Tango posiada tyle funkcji, a jest tak maleńki! Doceniam też jakość wykonania. Lubię brać z nim kąpiel, ale nierzadko bawimy się nim z moim partnerem podczas gry wstępnej. Bardzo polecam!

Kamila

Wibrator WE-Vibe Tango - rozwiązanie na miarę potrzeb

Dostępne w naszej ofercie urządzenie umożliwia stymulację najwrażliwszych miejsc, co pozwoli na odprężenie się i odpoczynek po dniu przepełnionym obowiązkami. Wyposażenie w dwie końcówki zapewnia odczuwanie różnego rodzaju doznań. Mniejsza wpływa na bezpośrednią oraz intensywną stymulację, natomiast większa końcówka umożliwi roznoszenie wibracji po innych obszarach ciała. Odpowiedni rozmiar urządzenia pozwala również na skuteczne i dyskretne zabranie go wszędzie ze sobą, co dodatkowo wywołuje szereg emocji oraz możliwości.

We-Vibe Tango X to nowoczesny, wysokiej jakości gadżet erotyczny, którego wybór niesie za sobą szereg korzyści. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w automatyczną blokadę, która chroni je przed nagłym uruchomieniem się w torebce. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz mieć je zawsze pod ręką i czerpać maksymalne korzyści z codziennego użytkowania. We-Vibe Tango można również wykorzystać do wspólnych igraszek z partnerem, co z pewnością skutecznie podkręci panującą w sypialni atmosferę.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU