We Vibe Unite - wibrator dla par

We-Vibe Unite to świetny wybór dla każdej kobiety, która chciałaby doznawać nieograniczonej przyjemności. Wibrator ten jest również ciekawą propozycją dla par, które szukają urozmaicenia. Dzięki swojej innowacyjności i wielofunkcyjności sprawi, że pożycie seksualne nabierze rumieńców.

Problemy mogą się pojawić gdy ten stan będzie trwał zbyt długo, a partnerzy nic z nim nie zrobią. Zwykłe kłótnie mogą skończyć się rozpadem każdego związku, ale czy tak musi być? Co można zrobić aby przywrócić namiętność w łóżku dla partnera bądź partnerki?

KUP TERAZ

WE VIBE UNITE - OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź recenzje użytkowników We Vibe Unite.

Długo szukałam zabawki, która sprawdziłaby się do wspólnych zabaw z moim chłopakiem i w końcu trafiłam na We-Vibe Unite. Jestem wniebowzięta! Gadżet ma wiele funkcji i wzmacnia doznania podczas seksu!

Ania

Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonale sprawdza się podczas wspólnych zabaw, a pilot jest bardzo prosty w obsłudze. Często używamy Unite nie tylko podczas seksu, ale gry wstępnej. Polecamy!

Dominik

W tej zabawce podoba mi się szczególnie to, że mogę używać jej zarówno samotnie, ale też z moim narzeczonym! To świetne, że nie utrudnia penetracji, ale ją wyjątkowo wzmacnia zarówno z mojej perspektywy, jak i jego :)

Marysia

Dlaczego warto sięgnąć po wibrator Unite?

We-Vibe Unite zaskakuje swoimi licznymi możliwościami. Posiada dwa niezależne silniki wibrujące i aż 10 programów pracy. Ponadto, jego niecodzienny kształt umożliwia podwójną penetrację - większa część służy do stymulacji łechtaczki, a mniejszą aplikuje się do wnętrza pochwy. Ponieważ jest to wibrator bezprzewodowy, odpada problem związany z trzymaniem urządzenia! Może on także sprawdzić się jako wibrator dla par - jego innowacyjny kształt sprawia, że partner ma możliwość penetracji w trakcie pracy urządzenia. Istnieje także opcja, by oba skrzydełka włożyć do waginy, wówczas wibrator zadziała na zasadzie jajeczka wibrującego.

Oprócz wielofunkcyjności, wibrator Unite jest niezwykle prosty w użyciu. Przy jego zakupie w zestawie znaleźć można kabel USB, próbkę lubrykanta pjur We-Vibe Lube, pilot, instrukcję obsługi, a także elegancki, jedwabny pokrowiec. Dołączony pilot umożliwia zdalne sterowanie wibratorem, a jego zasięg działania sięga aż 3 metrów, co z pewnością nada nowej jakości grze wstępnej, podczas której pilot znajdzie się w rękach partnera.

Należy jednak pamiętać, że ten wibrator zdalnie sterowany powinien zostać przed każdym użyciem dokładnie czyszczony, a miejsca intymne nawilżone. Urządzenie wykonane jest z najwyżej klasy silikonu medycznego. To dlatego nie powinno używać się w połączeniu z nim żelów intymnych stworzonych na bazie silikonu. W przeciwnym razie dojdzie bowiem do zniszczenia struktury wibratora. To dlatego każdy zestaw zawiera próbkę lubrykanta pjur We-Vibe Lube, który jest bezpieczny dla urządzenia. Choć We-Vibe jest odporny na zachlapania, nie zaleca się go myć pod bieżącą wodą.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

ZESTAW ZAWIERA

Wibrator dla par

Bezprzewodowy pilot

Łatwy w obsłudze - jednoprzyciskowy pilot

Kabel USB

Kabel USB do ładowania urządzenia.

Instrukcja obsługi

Ilustrowana, wielojęzyczna instrukcja.

We-Vibe Lube

2 ml próbka produktu.

Parametry techniczne

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

wodoodporność: odporny na zachlapania

kolor: fioletowy

funkcje: dwa niezależne silniki wibrujące i 10 programów pracy

ładowanie: kabel USB (dołączony do zestawu), 6 godzin ładowania na 1 godzinę użytkowania

Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU