We-Vibe Verge

Zabawki erotyczne potrafią urozmaicić każde zbliżenie, a ich regularne używanie może rozbudzić na nowo pasję i namiętność między kochankami. Jeśli więc dopadł Was w łóżku mały marazm, nie czekajcie aż sam minie. Sprawdźcie, jakie gadżety staną się Waszymi ulubionymi i wniosą powiew świeżości do sypialni. Jednym z ciekawszych sposobów na urozmaicenie życia erotycznego jest pierścień wibrujący na penisa We-Vibe. Dzięki niemu oboje możecie czerpać przyjemność z seksu i wspólnie szczytować. To rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kochanków. Jego użytkowanie jest proste, a wpływ na poprawę satysfakcji z życia seksualnego ogromny.
KUP TERAZ
Nakładka wibrująca jest przeznaczona dla mężczyzny, który powinien ubrać ją na prącie poprzez wsunięcie krążka. Dodatkowa wypustka ma na celu stymulowanie również jąder. Wbudowany mechanizm ma aż 10 trybów wibrowania, które spowodują prawdziwe dreszcze rozkoszy dla obojga partnerów. Jednorazowo bateria wytrzymuje nawet do 2 godzin, a w zestawie znajdują się również akumulator i kabel USB. Ogromną przewagą nakładki wibrującej We-Vibe nad wieloma innymi jest możliwość połączenia jej z aplikacją mobilną We-Connect. Dzięki temu można ustawić częstotliwość i siłę wibracji, w zależności od preferencji partnerów. Z kolei zary kolor pierścienia dodaje mu elegancji i zapewnia dyskrecję.

We-Vibe – czy warto?

Pierścień wibrujący na penisa jest popularnym gadżetem, który zbiera pozytywne opinie wśród użytkowników. Można go zakupić w niejednym sklepie erotycznym w cenie w pełni adekwatnej do możliwości sprzętu i ogromnej satysfakcji, jaką potrafi dać. Pozytywne opinie na temat produktu zachęcają do zakupów. Dzięki nakładce niejeden wieczór będzie pełen wrażeń i rozkoszy. Pierścień wprowadzony w wibracje stymuluje zarówno penisa, jak i waginę. Jeśli czujesz się zachęcony, by go kupić, znajdziesz go w dobrej cenie w sklepach z gadżetami erotycznymi online - tak samo, jak wiele innych zabawek dla dorosłych.

Jak używać pierścień wibrujący na penisa We-Vibe?

Dzięki temu, że jest wodoodporny, można go używać pod prysznicem. Używać jednak należy wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne żele - z dodatkiem silikonu - mogą uszkodzić delikatną powłokę z silikonu. Przed i po użyciu należy umyć dokładnie sprzęt.
SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Parametry techniczne

KOLOR

szary

MATERIAŁ

silikon medyczny bez ftalanów

WYMIARY

11,4 x 6 cm

ZASILANIE

akumulator litowo-jonowy

ŁADOWANIE

kabel USB (w opakowaniu)

FUNKCJE

10 trybów wibrowania i więcej za sprawą aplikacji na smartfona We-Connect

WODOODPORNOŚĆ

tak
Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU